.

.

גלגלים, גלגלים, גלגלי רכבת כבדים 4 גלגלי קיק של ריהוט אריזה, גלגלי החלפת פלסטיק ניילון בגודל 1.5 אינץ

גלגלים, גלגלים, גלגלי רכבת כבדים 4 גלגלי קיק של ריהוט אריזה, גלגלי החלפת פלסטיק ניילון בגודל 1.5 אינץ

דירוג מוצר:

ILS 35.85
במלאי
בחנות

★ תכונות : העיצוב של הגלגלים הכפולים הופך את הגלגלים ליציבים, עמידים ונושאי עומס. הגלגלים יכולים לסובב 360 °, יציב ושקט, ולספק חוויה מתגלגלת חלקה. ★ חומר : דפוס הזרקת PP, דפוס מקשה אחת, ביצוע משובח, החלקה בצורה חלקה, עמידה בלאי ועמידה, ועוזרים במניעת שריטות ופגיעה ברצפה. ★ קל להתקנה : הקלפים קלים להתקנה, מתאימים לרוב כסאות המשרדים. לאחר הסרת הגלגלים הישנים, ניתן להכניס גלגלי כיסא חדשים ללא כלים. עם זאת, אנא בדוק אם גודל הכיסא תואם את גודל המוצר לפני הרכישה. ★ גודל מושלם : קוטר הגלגלים הוא 1.5 אינץ ', המוט ההברגה M8 מטרי, העומס הכולל של גלגל הרהיטים הוא 100 ק"ג. חברים יקרים, אנא אל תהסס לפנות אלי אם יש לך שאלות. ★ תכונות : העיצוב של הגלגלים הכפולים הופך את הגלגלים ליציבים, עמידים ונושאי עומס. הגלגלים יכולים לסובב 360 °, יציב ושקט, ולספק חוויה מתגלגלת חלקה. ★ חומר : דפוס הזרקת PP, דפוס מקשה אחת, ביצוע משובח, החלקה בצורה חלקה, עמידה בלאי ועמידה, ועוזרים במניעת שריטות ופגיעה ברצפה. ★ קל להתקנה : הקלפים קלים להתקנה, מתאימים לרוב כסאות המשרדים. לאחר הסרת הגלגלים הישנים, ניתן להכניס גלגלי כיסא חדשים ללא כלים. עם זאת, אנא בדוק אם גודל הכיסא תואם את גודל המוצר לפני הרכישה. ★ גודל מושלם : קוטר הגלגלים הוא 1.5 אינץ ', המוט ההברגה M8 מטרי, העומס הכולל של גלגל הרהיטים הוא 100 ק"ג. חברים יקרים, אנא אל תהסס לפנות אלי אם יש לך שאלות. תכונה : -שימוש בדפוס הזרקת PP ועיצוב מקשה אחת כדי לסייע במניעת שריטות ונזק לרצפה. -360 מעלות סיבוב, גמיש, בטוח ועמיד בעבודה. מתאים לרוב הרהיטים, כולל שולחן קפה, מעמד צמחים, מדף, ארון נעליים, קופסת צעצועים, עגלת קניות וספסל עבודה. מפרט : -שם מוצר : צבע גלגלים אוניברסלי : חומר שחור : סגסוגת+PP גודל : קוטר חוט 1 אינץ ' : 8 מ"מ מוט הרכבה מפרט : M8-Total עומס : 100 ק"ג תוכן : 4 גלגלים 【הערות】 ◆ כל המוצרים נמדדים ידנית. בגלל ההשפעה של זווית הירי, זווית האור והצפייה, שגיאות קלות וסטייה כרומטית יתקיימו בהכרח. תודה על הבנתך. ◆ אנו מחויבים תמיד לספק שירותים איכותיים. אם יש לך שאלות, אנא צור איתנו קשר. תודה על התמיכה וההערכה שלך.

מאפיינים עיקריים

-Product Name:
Universal Wheel
-Colour:
Black
-Material:
Alloy+PP injection
-Size:
1 inch
-Thread diameter:
8 mm
-Mounting rod specification:
M8
-Total load:
100 kg
Package Contents:
4 casters:
【notes】:
◆All products are manually measured. Due to the influence of shooting angle, light and viewing angle, slight errors and chromatic aberration will inevitably occur. Thank you for your understanding.:
◆We are always committed to providing quality services. If you have any questions, please contact us. Thank you for your support and appreciation. :

גם אתה עשוי לאהוב