.

.

מד כוח אופטי של Oumefar, דיוק אפור גבוה 7 אורכי גל 650 ננומטר אור חזק מקור סיב אופטי בוחן כבלים ABS סיליקון עם מחבר

מד כוח אופטי של Oumefar, דיוק אפור גבוה 7 אורכי גל 650 ננומטר אור חזק מקור סיב אופטי בוחן כבלים ABS סיליקון עם מחבר

דירוג מוצר:

ILS 38.80
במלאי
בחנות

7 אורכי גל : לבוחן 7 אורכי גל, 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, שיכולים לכסות את מרבית הצרכים של תחזוקה הנדסית בתקשורת. ממשק סטנדרטי : מד הכוח האופטי כולל מגוון רחב של יישומים והוא מצויד בממשק סטנדרטי של 2.5 מ"מ, המשמש בדרך כלל עם מחברי SC, FC ו- ST. שבב אינטליגנטי : השבב של מד הכוח האופטי הוא שבב משולב של מקור אור חזק, עם מקור אור חזק ופליטת אור יציבה. דיוק גבוה : נתוני הבדיקה של מד הכוח האופטי מדויקים, ויש לו את אורך הגל הבדיקה המדויק של רמת הספק. מעטפת סיליקון : מד הכוח האופטי מאמצת מעטפת סיליקון רכה מעובה, שהיא אנטי טיפה וכדי להבטיח את מד הכוח האופטי. 7 אורכי גל : לבוחן 7 אורכי גל, 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, שיכולים לכסות את מרבית הצרכים של תחזוקה הנדסית בתקשורת. ממשק סטנדרטי : מד הכוח האופטי כולל מגוון רחב של יישומים והוא מצויד בממשק סטנדרטי של 2.5 מ"מ, המשמש בדרך כלל עם מחברי SC, FC ו- ST. שבב אינטליגנטי : השבב של מד הכוח האופטי הוא שבב משולב של מקור אור חזק, עם מקור אור חזק ופליטת אור יציבה. דיוק גבוה : נתוני הבדיקה של מד הכוח האופטי מדויקים, ויש לו את אורך הגל הבדיקה המדויק של רמת הספק. מעטפת סיליקון : מד הכוח האופטי מאמצת מעטפת סיליקון רכה מעובה, שהיא אנטי טיפה וכדי להבטיח את מד הכוח האופטי. תכונה : 1. 7 אורכי גל : לבוחן 7 אורכי גל, 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, שיכולים לכסות את מרבית הצרכים של תחזוקה הנדסית תקשורת .2. ממשק סטנדרטי : מד הכוח האופטי כולל מגוון רחב של יישומים והוא מצויד בממשק סטנדרטי 2.5 מ"מ, המשמש בדרך כלל עם מחברי SC, FC ו- ST .3. שבב אינטליגנטי : שבב מד הכוח האופטי הוא שבב משולב של מקור אור חזק, עם מקור אור חזק ופליטת אור יציבה. דיוק גבוה : נתוני הבדיקה של מד הכוח האופטי מדויקים, ויש לו את אורך הגל הבדיקה המדויק של רמת הספק .5. מעטפת סיליקון : מד הכוח האופטי מאמצת מעטפת סיליקון רכה מעובה, שהיא אנטי טיפה וכדי להבטיח את מד הכוח האופטי. כיצד להשתמש : לאחר ההתקנה, הפעל את המעבר למפרט : סוג פריט : סיב אופטי חומר : ABS ו- ABS ו- ABS ו- ABS ו- ABS ו- ABS ו- ABS ו- אורכי גל סיליקונסטאריים : 850 ננומטר, 980 ננומטר, 1300 ננומטר, 1310 ננומטר, 1490 ננומטר, 1550 ננומטר, 1625 ננומטר אור אורך גל : 650 ננומטר : 2 x סוללות AA (לא נכלל) רשימת חבילה : 1 X XIBER OPTIC CABLE 1 X SC CONNECTER1 X.

מאפיינים עיקריים

Item Type:
Fiber Optic Cable Tester
Material:
ABS and silicone
Standard Wavelengths:
850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
Red Light Wavelength:
650nm
Batteries:
2 x AA batteries (excluded)
Package List:
1 x Fiber Optic Cable Tester1 x SC Connector:
1 x Instruction:

גם אתה עשוי לאהוב